Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
preloader

O nas

Domki z BALI NawaraPARK Pobierowo

Gościnny kompleks wypoczynkowo – wczasowy

Ośrodek Domki z BALI NawaraPARK Pobierowo to gościnny kompleks wypoczynkowo – wczasowy w województwie zachodniopomorskim, oferujący noclegi i domki nad morzem, zaledwie 45km na zachód od Kołobrzegu, i około 50km na wschód od Międzyzdrojów i Świnoujścia.


Domki w Pobierowie położone są zaledwie 250m od morza i 150m od centrum miasteczka. Wybierając nasze domki letniskowe i noclegi, mają Państwo bliski dostęp do morza, oraz szerokiej i piaszczystej plaży.

Poczuj już teraz - Noclegi i Domki w Pobierowie..

Szeroki wachlarz atrakcji

Decydując się na nasze noclegi i domki w Pobierowie, do dyspozycji otrzymujecie Państwo szeroki wachlarz atrakcji, a przede wszystkim NOWE Domki z BALI niezależne ( ogrodzone z własnymi, niezależnym ogródkami i prv. kamiennymi grillami ), domki bliźniacze i szeregowe z altanami ogrodowymi, z pełnym węzłem sanitarnym, dostępem do wszelkich udogodnień.

Tanie i Komfortowe domki drewniane - dla Całej Twojej Rodziny :)

Dzięki temu wypoczynek nad morzem staje się jeszcze bardziej urozmaicony, a każdy Gość może skorzystać z najbliższej infrastruktury, wśród której znajdują się m.in. korty tenisowe, boiska do koszykówki, siatkówki, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, zewnętrzna siłownia, rowery, bieżnie, skate park, jak również ścieżki rowerowe biegnące wzdłuż klifu, poprzez najpiękniejsze zakątki wybrzeża bałtyckiego.

Liczne kawiarnie, restauracje i oczywiście to, czego nie może zabraknąć nad morzem - smażalnie ryb, pyszne lody, gofry i wszystko to, o czym marzymy cały rok jest tutaj na wyciągnięcie ręki…

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
Gospodarze NawaraPARK Pobierowo